towaroznawstwo

 


 

7.5. Ciekawe strony www

Laboratorium Tworzyw Sztucznych

Materiały dydaktyczne Laboratorium Tworzyw Sztucznych Instytutu Technologii Maszyn i Automatyzacji Politechniki Wrocławskiej. Dużo ciekawych informacji na temat tworzyw sztucznych, metod badań, przetwórstwa, technik łączenia tworzyw sztucznych. [Nawigacja po prawej stronie witryny].

e-Chemia - Jacek Banaś, Wojciech Solarski
Podręcznik "Chemia Ogólna" jest przeznaczony do samodzielnego studiowania podstaw chemii potrzebnych w wykształceniu technicznym inżynierskim i magisterskim. Kurs obejmuje podstawową wiedzę w zakresie pojęć chemicznych, budowy materii, związków i reakcji chemicznych, głównych procesów fizykochemicznych. Opanowanie materiału ujętego w podręczniku umożliwia dalsze studiowanie przedmiotów bazujących na wiedzy chemicznej, takich jak materiałoznawstwo, inżynieria materiałowa, nauki chemiczne, nauki geologiczne, metalurgia, ochrona środowiska itp. Podręcznik może być również źródłem wiedzy uzupełniającej dla inżynierów wielu specjalności.


Aktualizowano: 2015-10-03 01:04:35 :: http://bianda.cba.pl/tppch/

do góry strony

 

Legenda :: odnośnik globalny :: odnośnik lokalny :: podpowiedź


Strona nie reprezentuje Katedry, Pracowni ani żadnej innej jednostki organizacyjnej Uczelni. Nie zawiera surowców modyfikowanych genetycznie, enzymów, syntetycznych środków barwiących i zapachowych. Wykonana została z materiałów pochodzących z recyklingu. Przy jej tworzeniu nie ucierpiała żadna żywa istota.


Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.